Cennik

 

Cennik w trakcie aktualizacji. Przepraszamy

 

Dział usług:

 

 

Uwagi:

 

*Ceny na tej stronie zawierają podatek VAT w wysokości  8% i są skierowane dla klientów indywidualnych dokonujących zakupu materiałów w sklepie Castorama ul. Popularna 71 w Warszawie i zlecających usługę budowlaną w swoim domu lub mieszkaniu ekipie zafaceta.pl

 

*Jeżeli cennik nie zawiera interesującej Państwa ceny, zostanie specjalnie dla Państwa wykonana wycena indywidualna. Cennik nie zawiera ceny materiałów niezbędnych do wykonania usługi. Materiały podstawowe (drzwi, okna, płytki, kabiny, wanny, piece, itp.) oraz pomocnicze (pianka, kołki, uszczelki, kolana, folie i tektury, taśmy, itp.) nie zostały wliczone w cenę usługi.

 

*W przypadku nieprzewidzianych prac mogących wystąpić w trakcie wykonywania zlecenia zostanie zastosowana stawka 76,04 złoty za jedną roboczogodzinę.

 

*Przed przystąpieniem do zlecenia musi być wykonany płatny obmiar na miejscu u klienta. Kaucja za taki obmiar, zwana też kaucją za obmiar dla klientów sklepu Castorama ul. Popularna  71 w Warszawie wynosi 120 złoty i  w przypadku zlecenia nam usługi na prace jest zaliczana w poczet  rozliczenia za tą usługę.

Dojazd do klienta do 10 km od Castorama w Warszawie ul. Popularna 71, gratis, powyżej dopłata 5,00 złoty za kilometr jednak nie mniej niż 40 złoty.

 

*Minimalna wartość realizowanej usługi to 300 złoty plus koszty materiałów. W przypadku bardzo dużych realizacji istnieje możliwość indywidualnej wyceny. W przypadku wycen np. :  w małych pomieszczeniach, kłopotliwych lokalizacjach lub czasochłonnych technologicznie, cena może zostać zwiększona. Wycena szczególnie przy realizacji prac niedużych musi uwzględniać opłacalność ich realizacji przez wykonawcę co w takim przypadku wpłynie znacząco na podwyższenie kwoty oferty a ceny zawarte w ofercie nie będą znajdowały odzwierciedlenia w cenniku.

 

*Kolumna „Materiały do wykonania usługi” zawiera informacje o jakich materiałach ma pamiętać klient zamawiając u
nas usługę a cena podana w kolumnie „Cena usługi” jest ceną tylko za usługę bez kosztów materiału.

*Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

*Cennik obowiązuje od 01.01.2017 do 30.04.2017

 

 

Punkt

Castorama

 Warszawa

ul. Popularna 71

kontakt telefoniczny: 

+48 606285040

adres e-mail: 

popularna@zafaceta.pl

 

Godziny otwarcia

punktu:

poniedziałek : 7:00-13:00

wtorek-piątek: 7:00-18:40

sobota: 10:00-18:00

niedziela: 10:00-18:00